Lato z książką - w zdrowym ciele zdrowy duch

Lato z książką - w zdrowym ciele zdrowy duch
piątek, 07-07-2017, 14:58

W czwartek 6 lipca bibliotekarze z Filii Biblioteki przeprowadzili zajęcia wakacyjne w Alei Bajkowych Gwiazd. Hasłem przewodnim zajęć były „Dyscypliny sportowe”. Spotkanie rozpoczęło się zabawą z chustą animacyjną a następnie dzieci wysłuchały krótkiej pogadanki o dyscyplinach sportowych i dowiedziały się kilku ciekawostek na temat ringo, koszykówki, piłki nożnej i  ping-ponga. Po pogadance uczestnicy zajęć rozwiązywali zagadki na temat sportu i wysłuchali książki pt. „Wyścig smerfów”.  Następnie rozpoczął się blok zabaw ruchowych, pompowanie balonów i robienie baniek mydlanych. Zajęcia zakończyły się słodkim poczęstunkiem.