Nowości Wypożyczalni Biblioteki Głownej

 Szanowni CZYTELNICY, zmiana numeru telefonu w Dziale Dziecięcym FILII-Dział Gromadzenia tel. 502 138 681

 

Nowości Wypożyczalni Biblioteki Głownej

Dziewczyna z kamienicy. Czas wyboru - Dagmara Leszkowicz-Zaluska

Dalsze losy bohaterów porywającej sagi i mieszkańców niewielkiej kamienicy na tle dwudziestolecia międzywojennego.

Mashallah. Katar na zdrowie - Robert Wojtczak

Katar uznawany za najbogatsze i najbezpieczniejsze państwo świata jest jednocześnie jednym z krajów najmniej znanych Polakom i niewiele jest polskojęzycznych opracowań na jego temat. Za sprawą organizacji chyba najważniejszej sportowej imprezy światowego formatu – XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 – rośnie jego rozpoznawalność, a wraz z nią zainteresowanie samym Katarem. Jak żyje się i pracuje w tym niebotycznie bogatym kraju? Co sprawia, że jest wyjątkowy?

Zdrajca - Geraint Jones

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu OliveraStone'a.
Za Rzym, za towarzyszy broni!
Krwawa. Błyskotliwa. Brutalna. - Giles Kristian.
Nie można odwrócić się od Rzymu.

Legion - Geraint Jones

Legion to niecierpliwie wyczekiwany prequel dziejów rzymskiego legionisty Corvusa opisanych w Krwawym lesie i Oblężeniu

6 rok n.e. Rzym zbiera armię, by walczyć, zdobywać nowe ziemie i okrywać się chwałą.

Oblężenie - Geraint Jones

Drugi – po "Krwawym lesie" – tom przygód legionisty Feliksa Corvusa

Za Rzym, za towarzyszy broni!

Krwawy las - Geraint Jones

Powieść łącząca emocje Gladiatora Ridleya Scotta z autentyzmem Plutonu Olivera Stone’a!

Za Rzym, za towarzyszy broni!

Wojenny weteran debiutuje powieścią idealną dla fanów Bernarda Cornwella, Simona Scarrowa, Bena Kane’a i Conna Igguldena, realistyczną historią o filmowym tempie akcji.

Rocznica - Roisin Meaney

Trzy pary. Jeden weekend.
Błyskotliwa i urzekająca powieść od bestsellerowej irlandzkiej autorki Roisin Meaney.

Koniec śmierci - Cixin Liu

Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! ◄ Barack Obama, były prezydent USA, o PROBLEMIE TRZECH CIAŁ

Ciemny las - Cixin Liu

Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! ◄ – Barack Obama, były prezydent USA

Pages