Sklep z tysiącem cudów - Agnieszka Krawczyk

 Szanowni CZYTELNICY, zmiana numeru telefonu w Dziale Dziecięcym FILII-Dział Gromadzenia tel. 502 138 681

 

Sklep z tysiącem cudów - Agnieszka Krawczyk
Wednesday, 13-04-2022, 12:28

"Sklep z tysiącem cudów" to ciepła historia o poszukiwaniu celu w życiu i miłości, która czasami łączy dwa odmienne światy... Jaką tajemnicę kryje pewien zapomniany rysunek? Juliusz to ceniony prawnik, który dobrze wie, jak wygrywać najtrudniejsze sądowe sprawy. Eliza świetnie odnajduje się na planie - fani pokochali ją za rolę w jednym z popularnych seriali. Ich losy połączył sklep "Same cuda", w którym, jak się okaże, każdy znajdzie coś niespodziewanego. Juliusz decyduje się odwiedzić pewien niepozorny sklep - za namową przyjaciela postanawia oddać tam szpargały, które odziedziczył po swoich rodzicach. Na miejscu mężczyzna znajduje tajemniczy rysunek, który od samego początku budzi jego fascynację. Wkrótce okaże się, że jest pewna kobieta, która zrobi wiele, by go odzyskać. Wymagająca praca nauczyła Juliusza uporu i utwierdziła w nim przekonanie, że warto walczyć o swoje - teraz mężczyzna nie jest skłonny oddać nowego nabytku Elizie. Ciekawi go, czemu rysunek jest tak ważny dla kobiety, i nie pozwoli, by to ona rozdawała tutaj karty.
Pozornie różni ich wszystko - Eliza jest nieuleczalną romantyczką, która wiele przeszła. Juliusz nie wierzy w prawdziwą miłość i z goryczą przygląda się światu. Czy cynicznego prawnika i zwariowaną aktorkę może połączyć prawdziwe uczucie? Jakie jeszcze tajemnice skrywa urokliwy sklepik?

https://www.taniaksiazka.pl/sklep-z-tysiacem-cudow-agnieszka-krawczyk-p-1620819.html?q=sklep+z+tysi%b1cem+cud%f3w&sgtype=prodonecol

Gatunek: