Klub Komputerowy Seniora: Rezerwacja biletów

Klub Komputerowy Seniora: Rezerwacja biletów
środa, 15-02-2017, 08:51
klub komputerowy

Wychodząc naprzeciw kulturalnym potrzebom seniorów, na lutowym spotkaniu w Klubie Komputerowym w Filii Biblioteki, przeprowadzono zajęcia poświęcone rezerwacji biletów do kina, na spektakl teatralny lub inną imprezę przez Internet. Uczestnicy spotkania przejrzeli aktualności Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury na stronie dok.pl oraz poznali zasady rezerwacji i zakupu biletu online. Zainteresowanie seniorów wzbudził również bogaty repertuar Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Na zakończenie klubowicze zajrzeli także do wirtualnej apteki, porównując ceny leków z tradycyjnych aptek i przygotowując się w ten sposób do następnych zajęć, które będą poświęcone zakupom przez Internet.