LEGIMI NA DOLNYM ŚLĄSKU

 

LEGIMI NA DOLNYM ŚLĄSKU
wtorek, 11-01-2022, 15:01

60.000 e-booków w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej i ponad 50 bibliotekach publicznych naszego województwa! Aktywowanie zarówno nowych, jak i dawniej założonych kont Legimi jest możliwe tylko przez stronę  http://www.legimi.pl/dbpw/. Aktywowanie dawniej założonych kont nowym kodem pozwala zachować wcześniej pobrane książki (e-półka). 

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki, lub do którejkolwiek z ponad 50 bibliotek publicznych Dolnego Śląska, mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/dbpw/. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnoślaskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z ponad 60.000 tytułów najlepszych autorów - polskich i zagranicznych.

KODY POBRANE W 2021 ROKU WAŻNE SĄ TYLKO DO 31.12.2021, NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO SWOJEJ BIBLIOTEKI PO ODBIÓR NOWEGO KODU NA ROK 2022!
UWAGA! Zgodnie z obowiązującym od 1 stycznia  2022 roku regulaminem w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dzierżoniowie, kody dostępu mogą otrzymać czytelnicy, którzy  mają uregulowane wszystkie zobowiązania wobec Biblioteki.