Podstawy konstrukcji maszyn. Przykłady obliczeń

UWAGA! 24 grudnia (Wigilia) biblioteka czynna w godz. 7:00-12:00. 31 grudnia (Sylwester) biblioteka czynna w godz. 7:00-15:00. Zapraszamy!

Podstawy konstrukcji maszyn. Przykłady obliczeń
piątek, 12-10-2018, 14:24

Książka ma postać praktyczną – każdy rozdział jest osobnym zadaniem z zakresu weryfikacji rozwiązań konstrukcyjnych elementów maszyn. Na zadania te składają się: treść zadania uwagi i wyjaśnienia (część wykładu pozwalająca rozwiązać zadanie) różne metody obliczeń – przedstawione krok po kroku z dokładnymi objaśnieniami Z książki można wybrać różne zestawy zadań do rozwiązania w ramach ćwiczeń z „Podstaw konstrukcji maszyn” oraz „Projektowania inżynierskiego”. Tematyka zadań przedstawiona w tej książce obejmuje najważniejsze zagadnienia z programu nauczania tych przedmiotów.

Z książki tej mogą korzystać m.in. studenci kierunków Mechaniki i Budowy Maszyn, Automatyki i Robotyki, Mechatroniki, Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a także słuchacze studiów podyplomowych czy profesjonaliści – inżynierowie, technicy itd.