piątek, 24-09-2021, 15:41
"Wizyta w Bibliotece"- Żłobek i Przedszkole "Kraina Czarów"

W czwartek 23 września dzieci z „Krainy Czarów” (żłobek, przedszkole), odwiedziły Bibliotekę - Dział Dziecięcy Filii . We wnętrzu biblioteki, zawierającym różnorodne książki i czasopisma dzieci zauważyły od razu kolorowe dekoracje, między innymi wykonane przez pracownice biblioteki. Biblioteka w życiu każdego z nas jest miejscem szczególnym, a dodatkowo pięknie zadbane wnętrze przyciąga czytelnika, zarówno małego jak i dorosłego. Dzieci z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Wizyta dzieci w bibliotece urozmaicona była układaniem puzzli z motywami jesiennymi, głośnym czytaniem bajek „Baw się z psotną małpką”,” „W gospodarstwie” i wiersza J. Tuwima pt. „Kotek”. Było mnóstwo radości, śmiechu i zabawy. Dzieciom spodobała się przygoda z książką w bibliotece, w której można się świetnie bawić oraz sympatycznie spędzić czas. Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane balonami i cukierkami.