Wieczór pełen tańca, muzyki i radości

Wieczór pełen tańca, muzyki i radości
środa, 18-10-2023, 14:35

Kochani Seniorzy!
Czy macie ochotę na trochę radosnego szaleństwa? Mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że Wasze serca zagrają razem z muzyką!

Data: 28.10.2023 r. Godzina: 17:00-20:00 Miejsce: sala widowiskowa Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach.
Przygotowaliśmy dla Was niezapomniany wieczór pełen tańca, muzyki i radości. To doskonała okazja, aby razem spędzić czas, dzielić się wspomnieniami i stworzyć nowe.

Zespół ATUT Pieszyce zagra ulubione melodie, które porwą do tańca, a parkiet będzie czekał na Wasze taneczne popisy!

Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi tancerzami czy początkującymi, towarzyszyć Wam będzie dobra energia i atmosfera pełna radości.

Do zobaczenia na parkiecie!
Sponsor: Przychodnia Miejska w Pieszycach