Kryminał

 

Kryminał

Ultimatum - T. J. Newman

Właśnie wsiadłeś na pokład samolotu do Nowego Jorku.

Podróżuje z tobą 143 pasażerów.

Nie wiesz, że na pół godziny przed startem rodzina pilota została uprowadzona.

Fighter - Paulina Świst

Tego jeszcze nie było! Literacki świat w zderzeniu z brutalną przestępczą rzeczywistością.

Współautorzy - Aleksandra Marinina

Kolejna odsłona śledztw major Kamieńskiej pióra mistrzyni rosyjskich kryminałów!

Wiedźmy na tropie - Małgorzata J. Kursa

Wiedźmy w zmienionym składzie docierają się powoli, choć problemów im nie brakuje. Muszą użerać się z nawiedzającą co jakiś czas agencję Bubuliną, świetną tłumaczką i zaprzysięgłą hipochondryczką. Kiedy nieoczekiwanie zostaje zamordowana była żona sekretarka, a Piotr trafia na listę podejrzanych, wiedźmy będą musiały się postarać, by pomóc mu znaleźć prawdziwego zabójcę.

Skrucha - Marek Stelar

Przeszłość zawsze determinuje przyszłość, ale nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Każdemu czynowi powinna być przypisana odpowiednia skrucha. Jeśli jej nie ma, nie można wymagać wybaczenia. Małe miasto nagle zakrywa się wielką tajemnicą, która trwa już blisko ćwierć wieku. Czy aspirant ze Szczecina poradzi sobie z nią i znajdzie rozwiązanie? Jest wiosna, rok 2018. Do niewielkiej miejscowości na samym krańcu Polski trafia szczeciński aspirant, Dominik Przeworski.

Zemsta - Jo Nesbo

Londyński finansista zmagający się z uzależnieniami odwiedza swojego ojca na farmie węży w Afryce. Czy uda im się naprawić trudne relacje? Naukowiec, który opracował środek na nieśmiertelność, zamierza skasować swoją pamięć.

Wirtuoz - Krzysztof Bochus

Od Warszawy powstania styczniowego po współczesną Majorkę - autor bestsellerowej serii o Adamie Bergu zabiera czytelnika w kolejną sensacyjną podróż, w której nic nie jest oczywiste. Berg otrzymuje zlecenie odnalezienia zaginionych pamiątek po pewnym wybitnym Polaku. Jeśli mu się uda, historię polskiej kultury trzeba będzie pisać na nowo. We wrześniu 1863 roku narodową relikwię niszczą Kozacy w odwecie za zamach na carskiego namiestnika.

Pages