Wszystkie aktualności

 Zapraszamy na kiermasz książek popularnonaukowych w Filii Biblioteki na os. Różanym.

Wszystkie aktualności

Nowe godziny otwarcia biblioteki!

Friday, 16-10-2020, 13:59
Uwaga! Ważna informacja! Od poniedziałku nowe godziny otwarcia biblioteki!

DETEKTYW NA TROPIE

Thursday, 15-10-2020, 09:52
CZYTELNIA I MULTITEKA ZAPRASZAJĄ NA PODRÓŻ DO KRAINY ZAGADEK KRYMINALNYCH.

Latarnik Polski Cyfrowej w bibliotece

Thursday, 08-10-2020, 08:05
Zapraszamy. Szczegóły na plakacie.

Kiermasz Taniej Książki

Wednesday, 07-10-2020, 11:27
Zapraszamy do biblioteki na Kiermasz Taniej Książki!

"Balladyna" Juliusza Słowackiego w obrazie i słowie - pokłosie wystawy

Monday, 05-10-2020, 11:17
Wystawa prac lokalnych artystów cieszyła się w bibliotece dużym zainteresowaniem, a jedna z prac,  wystawiona przez pana Tadeusza Kwazebarta, zmieniła właściciela. Akwarela przedstawiająca Balladynę jest od października własnością pani Katarzyny Kobryń, która w czasie Narodowego Czytania wystąpiła w roli Wdowy.

PAŹDZIERNIKOWI SOLENIZANCI

Thursday, 01-10-2020, 09:18
W październiku wiele sławnych, znanych osób obchodzi swoje kolejne urodziny. Multiteka zaprasza do bliższego poznania ich dorobku artystycznego i sportowego.

Planszówkowy zawrót głowy w Dziale Dziecięcym Filii

Friday, 25-09-2020, 12:47
Polecamy gry planszowe z Działu Dzieciecego Filii, szczególnie na deszczowe weekendy i długie jesienne wieczory!

NABÓR NA STANOWISKO BIBLIOTEKARZA

Monday, 21-09-2020, 13:41
Uwaga!!! Praca w Bibliotece. Poszukujemy osoby na stanowsko bibliotekarza.  

CZYTELNIA ZAPRASZA

Friday, 18-09-2020, 10:54
ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z FAKSU

AGRESJA SOWIECKA NA POLSKĘ

Thursday, 17-09-2020, 08:55
81 LAT TEMU SOWIECI PRZEKROCZYLI POLSKIE GRANICE WSCHODNIE, STAJĄC SIĘ DRUGIM OKUPANTEM.

Pages