Spotkanie z Agnieszką Ciszewską w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie

Spotkanie z Agnieszką Ciszewską w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie
piątek, 15-09-2023, 13:41

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Ciszewską, która zaprezentuje nam swoją niezwykłą podróż na Zanzibar oraz opowie o swojej misji wspierania edukacji młodych mieszkańców Afryki.

To wydarzenie, które nie tylko dostarczy Wam niesamowitych historii, ale także pozwoli Wam dać coś od siebie.

20.09.2023 o godz. 17.00

w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielawie

Agnieszka Ciszewska organizuje niezwykłe wycieczki na Zanzibar, podczas który zobaczyć można ten wyjątkowy kraj od zupełnie innej strony, niż jest to dane większości turystów. Podczas spotkania podzieli się z nami swoimi przeżyciami, historiami ludzi, których tam spotkała, a także opowie o trudnościach w edukacji dzieci w Afryce.

To jednak nie wszystko! Agnieszka organizuje także (na portalu zrzutka.pl –https://zrzutka.pl/skges8) zbiórkę pieniędzy na wsparcie edukacji młodych mieszkańców Afryki. Podczas naszego spotkania będziecie mieli okazję dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy i wesprzeć edukację tych utalentowanych dzieci.

Odkryj Afrykę i wspieraj edukację!

Nie przegapcie tej okazji, aby odkryć fascynujący świat Zanzibaru, poznać niezwykłe historie i jednocześnie uczynić coś dobrego dla innych! Zapraszamy Was serdecznie!