Z miłością pod wiatr - Izabella Frączyk

UWAGA! Informujemy, że w dniach od 12 do 30 września 2022 roku biblioteka (Rynek i Filia) będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych. Za utrudnienia przepraszamy!

Z miłością pod wiatr - Izabella Frączyk
czwartek, 11-08-2022, 11:15

Piąty tom serii "Stajnia w Pieńkach".

W Nowy Rok pieńkowskie grono przyjaciół z optymizmem snuje plany na nadchodzące miesiące. Miejscowa farmaceutka Olga zawiera znajomość z tajemniczym mężczyzną, a Magda od nowa cieszy się małżeńskim szczęściem. W Nestorze rezyduje zrozpaczona po rozpadzie wieloletniego związku Ula, co bardzo irytuje Alicję. Między kobietami wyraźnie iskrzy, a otwarty konflikt wisi w powietrzu. Hotel Nestor przeżywa ciężkie chwile, ale bohaterowie nie składają oręża, dzielnie stawiając czoło nowej dla wszystkich pandemicznej rzeczywistości.

Źródło: Lubimy Czytać